středa 14. srpna 2013

Dostaň zo seba len to NAJ

Maskara

Aj malé množstvo maskari dokáže hotové zázraky.Riasenka tvojím očiam dodá zvodný vzhľad a zvýrazní tvoj pohľad.
 


 

Vnútorný kľud.


Kľudní a vyrovnaní ľudia,žiaria už na diaľku tak nejak sami.Pôsobia totiž spokojným dojmom,ktorý nepotrebuje nikomu demonštrovať napr. Hlasným chichotaním alebo hláškami ako sú strášne happy,prípadne zamilovaní.Proste sú a Bodka!Tiež to na ních spoznáš na prvý pohľad.Porozmýšlaj o tom,čo máš na sebe obzvlašť rada alebo na čo všetko na sebe môžeš byť pyšná.Kľudne,si zapíš taký zoznam "plusiek".A na ten zoznám sa zameráj každé ráno,prečitaj si ich a usmej sa na seba do zrkadla,uvidíš akým pozitívným postojom všetkých nie len okúzliš ale aj "nakazíš" a oni ti budu za to veľmi vďační.
  
 

Fashionista | via Facebook

Krásna vôňa.Voňajúce telové mieko alebo parfúm ti nielen zvyšia sebavedomie,pretože si zahľadená do nich a budeš sa cítiť fakt krásne,ale tiež zvýšiš svoju atraktívitu!!!
Používaj také vôňe,ktoré nie len prijemné voňajú ale aj niečo pripomínajú napríklad:čerstvú vanilku,ruže.Zvýšia tvoju telesnú a duševnú aktivitu,záhnajú únavu a zlepší ti náladu!No fakt!;) Odporúčam:Avril Lavigne - Black Star


Doplnky oživia tvoj outfit

Originálný náramok či štýlová retiazka ti pomôžu rýchlo vylepšíť tvoje oblečenie.Jednotlivé doplnky nemusia byť veľmi drahé.Stačí keď sa budú lesknuť alebo trblietať.

Používaj lak


Aj malé množstvo farbičky na tvojich nechtoch,dodá tvojím prstom chudší vzhľad.okrem toho budú pohyby tvojich rúk pôsobit o moc ladnejšie.Vôbec nemusia byť nalakované nejakou žiarivou farbou ktorá,hneď každému vpláli do očí,Prirozená farba laku dodá tvojim rukám starostlivy vhzľad.
Nails *.*

Smile please!;-)


Mrzutých ľudí je na svete viac než dosť,prečo sa k ním ešte pridávať?
Hneď ráno nasaď svoj najkrajší výraz a odlož ho až pekné večer.
Pekný úsmev ti pridá veselé a pozitívne vyžarovanie,ktorému nebudu môcť odolať baby nie to ešte chalani!;)
 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Štítky