sobota 31. srpna 2013

Uprac si šatník


Kam zo sezónnymi vecami?
Poznáš to je zima a tebe  v skriňi prevláda viac obečenia na leto.Napríklad tielko,sukna,šaty,tričko s kratkým rukávom,,plavky alebo zas naopak.Ako uložiť tieto veci tak aby neprekážali?Mali by byť uložené buď v skrinke ktorú máš voľnú. Ak však nemáš takúto k dispozícii je vhodné tieto veci uložiť na spodok skrine alebo úplne navrch, podľa toho akú máš, pretože veci, ktoré potrebuješ musia byť vždy poruke. To jest v strede skrine.

Čo zavesíť na vešiaky?

Na vešiakoch by si mala mať uložené kabátiky,svetríky,bundy.Avšak mali by na nich byť aj krčivé veci, ktoré neznesú byť v skrini uložené, lebo sa pokrčia.Alebo veci ktoré nosíš častejšie prípadne veci adekvádne sezóne ( v lete letné, v zmime zimné ).

Čo uložiť na poličku?
Na poličke môžeš mať veci, ktoré sú nekrčivé a nevadí im byť zložené dlhšiu dobu. Väčšinou sú to veci, ktoré nenosíš každodenne. (napr. pyžamá, svetre a pod.) Na poličky by si mala uložiť šperky, bižutériu, a doplnky aby si ich mala vždy poruke. Preto by nemali v skrini chýbať.
Kam s topánkami?
Je celkom hit mať uložené topánky v skrini, ale je to nehygienické, pretože každému sa nohy potia a často obuv zápácha, hlavne od materiálov, ktoré takto regujú na pot. Preto ak sa rozhodneš dať obuv do skrine mala by byť v samostatných škatuliach.
 Untitled

Žádné komentáře:

Okomentovat

Štítky