sobota 6. června 2015

Summer Life Hacks

Leto je už skoro tu. Kúpaliská sa otvárajú, veľa z Vás začína chodiť na dovolenky a vonku je neuveriteľne teplo. Všetky tieto veci vyzerajú byť fajn, ibaže niekedy sa pritrafí menšia "nehoda" ,práve v tomto článku Vám prinášam niekoľko tipov -trikov aby ste to prežili toto leto bez tých menších "nehôd" .


1.Vazelína

V lete je obrovské teplo a vzhľadom na to sa aj viac potíme,ale určite nikoho z Vás nebaví sa každých 10 minút voňavkovať. Za prvé by to vyzeralo blbo,za druhé by si o Vás asi väčšina ľudí pomyslela že ste šialení a za tretie je to aj tak nepraktické, preto je tu jeden malý trik. Ak chcete aby Vám voňavka vydržala na tele dlhšie na miesto ktoré ju budete aplikovať si dajte trošku vazelíny a potom nastriekajte voňavku.


2.Detský púder

Veľa z Vás pôjde na dovolenku k moru,iní zas budú navštevovať termálne kúpaliska ,poprípade budete hrávať plážový volejbal ktorý sa dá hrať aj na kúpalisku ,ale určite mám pravdu ak poviem že väčšinu hnevá piesok ktorý sa "prilepí" na nohy a nie ho dať dole. Tu Vám pomôže detský púder ktorý si nasypete do rúk ,pretriete ho po nohách (kde máte piesok) a on zmizne. 

3.Spálené miesto? Aloe vera ti pomôže! 

Najväčšou nepríjemnosťou letných dní je asi spálená pokožka.Ako sa jej zbaviť rýchlejšie a aby počas jej hojenia Vás kus kože neštípal? Na to existuje malá rada. Zakúpte si gél alebo čaj z Aloe Vera, do nádobiek na ľad nalejte jeden z týchto produktov /viac odporúčam gél/ dajte zamraziť a pri spálenej pokožke Vám to skvelo pomôže! Stačí si kocku ľadu z Aloe Vera priložiť na spálenú kožu a pocítite tú úľavu :) 


4.Bižutéria 


Veľa z Vás cez leto nosí najmä jednoduché retiazky prstienky aby doladili svoj outfit. No vo veľa prípadoch Vám zazelenie prst, ako sa zbaviť tohoto zafarbenia od bižu? pomôže Vám jednoduchá vec ! to je priesvitný lak na nechty! Stačí si vnútro prsteňa prelakovať,nechať cez noc zaschnúť a zeleným kruhom na prstoch je koniec. 


5.Make up na oblečení? Už nikdy viac. 

Priznajte sa,máte super spravený make up,rozhodnete sa obliecť si biely top a ako ho na seba obliekate zistíte že sa dotkol vašej tváre a zašpinil sa od make upu.Musíte sa prezliecť a top odložiť do práčky. Teraz sa to dá vyriešiť jedinou vecou a tou je pena na holenie, nastriekajte si trochu peny do rúk, vydrhnite ňou zašpinené miesto a máte po probléme. Make up by z Vášho oblečenia mal zmiznúť za pár sekúnd ,nakoniec len penu zotrite nejakou vreckovkou . 

6 komentářů:

 1. Super nápady :) o některých jsem ani nevěděla. Nějaké určitě využiji.

  My little infinity

  OdpovědětVymazat
 2. Ďakujem ;) Myslím si že väčšina z nich sa ti v lete vyplatí:))

  OdpovědětVymazat
 3. Zaujímavé najmä tá pena na holenie :D Aloe používam na spálenú pokožku už dlhšie to zaručene funguje :) :)
  ladyminimalism

  OdpovědětVymazat
 4. Skús a uvidíš ,heeh. Aloe je super! :D

  OdpovědětVymazat

Štítky